• facebook
  • skype

Vítejte na stránkách českého ubytování v Rakousku

 

Leogang a Kaprun - ideální místa pro zimní i letní dovolenou

 

Vítejte u nás!

Přijeďte si užít svou dovolenou se slevou :-)

 

K ubytování Vám můžeme nabídnout apartmány v našich apartmánových domech Blueberry a Wildbach v obci Leogang, v lyžařském středisku Skicircus Saalbach-Hinterglemm-Leogang a nebo v našem nově modernizovaném Pensionu Baranek v Kaprunu.

 .

Sleva pro stálého hosta až 5% za opakovaný pobyt nebo při současné rezervaci zimního pobytu v sezóně 2015/2016

Sleva 15% pro seniory (60+) po celou letní sezónu při pobytu na 7 a více nocí

Sleva 14,2 % - akce 7 za 6 ve vedlejší letní sezóně

 

Návštěva termálních lázní Tauern Spa Kaprun se slevou 5%.

.

Zážitková karta Salzburgenland Card se slevou 7%. Bezplatný přístup k více než 190 pamětihodnostem a atrakcím v celém Salcbursku.

Připravili jsme pro Vás popis všech atrakcí a pamětihodností v českém jazyce, provozní doby, orientační vstupné (pro držitele karet zdarma), a jednoduchý popis trasy 

.

Vstup - (Fee) na golfová hřiště v okolí s kartou GOLF ALPIN CARD se slevou v hodnotě 62 € (Sleva až 25%). Čeká na Vás fantastických 27 golfových hřišť v Salcbursku a v Tyrolsku s úžasnými panoramaty. Nejbližší jsou GC Kaprun-Zell am See, Gut Brandlhof Saalfelden, GC Urslautal - Saalfelden, GC Stuhlhelfen-Mittersill www.golfclub-mittersill.at/, www.golf-zellamsee.at/de, www.golf-urslautal.at/www.brandlhof.com/de/golfclub-brandlhof/

.

Na Vaši návštěvu se těší
Zuzana a Martin Baránkovi s kolektivem pracovníků, tel: 00420 777 201 423, E-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

.

.

Booking 9.0

Dosáhli jsme vysokého ohodnocení u našeho pensionu v Kaprunu!

 

Toplist